Autotrol Valf Modelleri

Autotrol Valf Modelleri

ÇALIŞMA MEKANİZMASI

Autotrol Valfler; ana kam şaftın hareketiyle yönlenen kamların ve plakaların çalışma mekanizması ile ön plana çıkmaktadır. Bu çalışma prensibi ile valf iç mekanizmasında aşınma meydana gelmez ve değişime gerek kalmaz, sürtünmesiz contalar kullanılır, kolay bakım yapılır ve uzun servis süreleri sağlanır ve valf ömrü uzundur.

LOGIX 700 SERİSİ VALFLER

740

Elektronik zaman kontrollü filtre ve yumuşatma valfleridir. 14” tank çapına kadar kullanılabilir. Single uygulamalar içindir.

742

Elektronik zaman kontrollü filtre ve yumuşatma valfleridir. 42” tank çapına kadar kullanılabilir. Single uygulamalar içindir. Tüm çevrim zamanları programlanabilmektedir.

760

Elektronik volumetrik kontrollü filtre ve yumuşatma valfleridir. 14” tank çapına kadar kullanılabilir. Single uygulamalar içindir.

762

Elektronik volumetrik kontrollü filtre ve yumuşatma valfleridir. 42” tank çapına kadar kullanılabilir. Single uygulamalar içindir. Tüm çevrim zamanları programlanabilmektedir.

764

Elektronik volumetrik kontrollü filtre ve yumuşatma valfleridir. 42” tank çapına kadar kullanılabilir. Tüm çevrim zamanları programlanabilmektedir.

Single ve aynı zamanda Tandem (Multi) uygulamalar için de kullanılabilmektedir. Filtrasyon ve yumuşatma için eş zamanlı paralel uygulamalar ve rejenerasyona bağlı ve ters yıkamaya bağlı değişmeli uygulamalar için uygundur.

UYARLAMA

LOGIX 700 Serisi Kontrol Valflerinde bulunan özel program yazılımı ile tüm müşterilerin uygulamadaki gereksinimleri başarılı bir şekilde karşılanmaktadır.

INOVASYON

Tecrübeli teknik kadro ile; tüm uygulama gereksinimleri ARGE Çalışmaları ile değerlendirilmekte ve müşteri öngörülerine önem verilmektedir.

Tüm Autotrol valfleri; CE, 206/95/EC Low Voltage, 2004/108/EC Electromagnetic Compatibility, ACS, WRAS ve DM174 tarafından sertifikalandırılmıştır. Ayrıca İtalya Pisa’da bulunan Autotrol Üretim Fabrikası ISO 9000:2008 sertifikalıdır.

02 Mart 2021
199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?